Naše společnost

Zlatnictví Jitka

je rodinná firma s téměř dvacetiletou tradicí, kde zlatnické řemeslo přešlo plynule z matky na dceru. Firma provozuje zlatnickou dílnu - atelier v Úvalech u Prahy a dvě zlatnické prodejny, v Úvalech a v Praze . Velkou výhodou naší provozovny je, že se zákazníkovi věnuje nejen prodavačka, ale má možnost přímé konzultace se zlatnicí , která je schopná poskytnout:

  • odborné poradenství při nákupu šperků
  • v případě renovace šperků posoudit jejich stav
  • navrhnout vhodný způsob opravy a samozřejmostí je
  • kompletní servis šperků .

Pokud by si zákazník nevybral z nabídky hotových šperků, je možné nechat si vyrobit šperk na zakázku dle vlastního návrhu nebo dle návrhu našeho odborníka. Podle originálu jsme schopni vytvořit duplikáty šperků - ztracená náušnice nebo snubní prsten tedy nemusí být problém. Atelier Úvaly vyrábí vlastní designové limitované kolekce šperků , ručně vyráběné originály ve vysoké kvalitě.

Ve zlatnictvích v Praze a Úvalech nabízíme kompletní škálu šperků: prsteny, snubní a zásnubní prsteny i poslední módní trend - prsteny na nohu. Dále si můžete vybrat náušnice všech druhů, máme velký výběr dětských náušnic a náušnic pro miminka. Najdete u nás řetízky a masivnější řetězy, náhrdelníky,naramky, klasické přívěsky i přívěsky s kamenem, přívěsky se znameními letokruhu, přívěsky ve tvaru písmen, oblíbené přívěsky s madonkou, a to i v provedení pro novorozence.

Kvalitní šperk je vhodný dárek pro dítě i pro miminko a památka na celý život. A dárek pro teenagera? Zde můžeme nabídnout módní trendy - řetízky na kotník, řetízky do pasu a piercing.

Oblíbeným dárkem pro ženy bývají brože a také soupravy šperků s ruznymi pravymi kameny: koral, perla, tyrkys, růženin, onyx, ametyst, jantar, akvamarin, rubin, diamanty aj.. kombinované naušnice,náhrdelnik, prsten, privěsek a náramek v provedení ze žlutého a bílého zlata.

GRANDLE

I muži nepohrdnou kvalitním šperkem, proto jsme rozšířili nabídku také o speciální dárky pro muže - jehlice, manžetové knoflíky a kravatové spony i panské pečetní prsteny.

Hitem posledních dnů je výroba šperků pro vaše domácí mazlíčky - kopie Vašeho pejska,kočičky či jineho zviřátka.

Šperk vám exkluzivně zabalíme, máme širokou nabídkou dárkových krabiček, kazet a šperkovnic.

Dále vykupujeme zlato dle váhy, provádíme veškeré opravy šperků včetně letování, výměny zapínání, výměny prošoupaných oušek u náramků, řetízku a přívěsků. Vyrábíme nové rámečky k madonkám, renovujeme staré šperky, provádíme rytí slov i čísel do prstenů i na desky, obnovujeme odřenou rytinu, nabízíme různé povrchové úpravy šperků - zlacení, stříbření, rhodiování, fasujeme tj.zasazujeme uvolněné či vypadlé kameny.Rovněž dodáváme syntetické i pravé kameny, převlékáme korále, zkracujeme a prodlužujeme náhrdelníky.

Z našich provozoven odchází zákazník spokojen a často se k nám vrací. Snažíme se poskytovat zákazníkovi maximum služeb a širokou nabídku šperků v bezkonkurenční kvalitě a odvádět perfektní zlatnickou práci.

Věříme,že případná spolupráce povede k oboustranné spokojenosti.A společně s Vámi chceme dosáhnout toho nejduležitějšího-SPOKOJENÉHO ZAKAZNÍKA.Velmi se těšíme na vaši návštěvu!

Jitka Kubátová a kolektiv.